Jak nazywają się drzwi wyjściowe z matrixa?

To pierwszy numer “Wiadomości z Nowego Systemu”, więc jest to dla mnie swego rodzaju historyczna chwila :).

Na początek podzielę się z Tobą kilkoma informacjami i obserwacjami.
Od 2010 roku jestem w procesie rozwoju duchowego i moja dzialalność oraz ten Newsletter są początkiem wyjścia z cienia. Jeśli jesteś ciekawa/y procesu, zapraszam do przeczytania wywiadu na ten temat. Trinity z Matrixa – wolnsci oddac nie umiem.
Jeśli czytasz ten email, też pewnie jesteś na scieżce rozwoju duchowego, więc się rozumiemy.
Nie jest łatwo mówić o tym procesie przemiany znajomym, a co dopiero publicznie. Nie często spotykaliśmy się ze zrozumieniem. Na szczęście ludzkość budzi się do zmian w sobie i w systemie. Jest coraz łatwiej. Zauważyłam, ze moje otoczenie rozumie to, o czym mówię. Wczesniej tak nie było. Ty też masz takie spostrzeżenia? Rok 2016 jest rokiem zmian, wyjścia ze starych skorup i mówienia Prawdy. Nie bójmy się wiec mówic tego, co czujemy. Jeśli chcemy zmian, mówmy o tym otwarcie.

Inną rzeczą jest budzenie kogos na siłę. Do tego absolutnie nie zachęcam. Każdy ma swoją drogę i czas. Powinniśmy to uszanować. Uwielbiam takie oto porównanie. Zachowujmy się tak, jakbyśmy byli pilegniarką w sali pełnej śpiących noworodków. Pozwól im się wyspać, a kiedy którys z nich sie obudzi, pomóż mu tak, jak potrafisz najlepiej.
Odpowiadajmy dopiero kiedy ktoś sam przyjdzie do nas z pytaniem. Nie namawiajmy nikogo do zmiany. Taka jest moja rada wynikajaca z osobistego doświadczenia. Dzieki temu nie powodujemy cierpienia u siebie i innych.
To tyle wstępu :).

Dzisiaj chcę powiedziec Ci o drzwiach wyjściowych ze starego systemu, tzw. matrixa. Jeśli jeszcze nie ogldąłas/łes filmu “The Matrix“, to nie zwlekaj :)! To tzw. film obowiązkowy. Jeśli oglądałas/łeś tylko pierwszą część, wiesz, że są trzy ;). Jest co oglądać i analizować.
Drzwi wyjściowych jest wiele, ale kluczem do nich wszystkich jest Uwaga/Skupienie.
To, na czym skupiasz swoją uwage codziennie, kreuje Twoje dzisiaj i jutro. Twoje wybory w każdej minucie stwarzaja kolejną minutę i godzinę. Jeśli kierujesz swoją uwagą świadomie, świadomie kreujesz swoją rzeczywistość. Jeśli jesteś tego nieświadomy, ktoś inny kieruje Twoją uwagą. Kto? System i Ci, którzy czerpią zyski z tego jak ten system jest zbudowany. Dla systemu jestesmy konsumentami, a mówiac wprost, niewolnikami. W pierwszym momencie ta informacja budzi sprzeciw. To oczywiste. Nikt nie chce być nazwany niewolnikiem. Ale tylko jeśli spojrzysz prawdzie w oczy, będziesz mógł pokierować swoim życiem świadomie tak, aby przestać nim być.
Skupmy się zatem tylko na uwadze :).
Media, facebook, twitter, reklamy, seriale, etc. – to wszystko ma na celu zassać moją i Twoją uwagę. Nie mówię, że to wszystko jest złe, bo nie jest. Sama używam facebooka. Ale korzystajmy ze wszystkiego świadomie. Zapytaj się siebie: Jakie emocje ma wywołać we mnie określona treść? Czy programuje mnie na chęć kupienia czegoś, czego wcale nie potrzebuję/strach/zazdrość/pychę/złość? Jeśli tak, nie wchodź w to. Jeśli z jakiegoś powodu musisz już coś takiego obejrzeć, bycie świadomym jakie ktoś chce w Tobie wywołać emocje spowoduje, że zaczniesz je jedynie obserwowac. Nie bedziesz musiała/ł ich już przeżywać.
Korzystajmy z różnych mediów ze znajomoscią celu, do jakiego obecność na tym czy innym medium jest nam potrzebna.

Teraz skupmy się na tym, co jest na prawdę dla CIEBIE ważne.

Zapytaj się siebie tu i teraz: “Co jest dla mnie NA PRAWDĘ WAŻNE?”
Co jest ważne dla mojej DUSZY, która jest esencją mnie i pochodzi od Matki Natury/Kreatora/Źrodla/Boga/ – jakkolwiek lubisz to nazywać?
Co NA PRAWDĘ powinnam/powinienem zrobic w moim życiu?
Co kocham robić i chciałabym/chciałbym robić codziennie?
Po co NA PRAWDĘ przyszłam/przyszedłem na ten Świat?
Właśnie na tym powinnaś/powinieneś skupić swoją uwagę.

Jeśli te pytania są bolesne, jeśli są rzeczy, które przeszkadzają Ci w realizowaniu siebie, musisz najpierw spojrzeć tym przeszkodom w twarz. Emocje, które się wtedy pojawiają to papierek lakmusowy blokad i lekcji. Jeśli nie usuniemy blokad i nie nauczymy się lekcji, nie przejdziemy do nastepnej klasy, która jest za drzwiami wyjściowymi z matrixa.
A za drzwiami jest świadome kreowanie własnego życia. Opłaca sie zmierzyc z własnymi demonami i pozamykac przeszłość, być wolnym. Żyć bez strachu.
Mówiąc Prawdę o sobie samym i o Twojej przeszlości, nie bedziesz się bała/bał, że ktoś ją odkryje. Prawda uwalnia.
Jeśli nie stawimy czoła naszemu cieniowi, nie pójdziemy dalej, głebiej w naszym rozwoju – osobistym czy duchowym.
Niezabliźnione rany są szansą na wyleczenie. Są drogowskazami – co jest jeszcze w Tobie do posprzątania.
Jak stawić czoła cieniowi? Strachowi, wstydowi, poczuciu winy…
Najlepszym lekarzem jest Natura.
Idź do lasu :). Dlaczego?
Natura jest PEŁNA UWAGI. Właśnie tym jest Natura. Uwagą.
Esencją Natury jest życie. To życie Cię kocha. Bezwarunkowo. Drzewa, rośliny, kwiaty, woda, żuczki, mrówki, ptaki… one pomoga Ci zaakceptowac Twoj cień. Zaproś go do Twojego serca. Wyobraź sobie kanapę w Twoim salonie, posadź na niej cień i ugość najlepiej jak potrafisz. Zapytaj co chce Ci powiedzieć, przekazać. Nasze cienie/demony/obawy/lęki/graniczające wierzenia/blokady są w nas po to, aby pomóc nam w nauce Prawdy o nas samych.
Jest jeszcze jeden sposób. Opowiem Ci osobistą historię, jak usunęłam taką blokadę z mojego życia.

kliknij tutaj żeby obejrzeć video

Jeśli obejrzałas/łes video, to wiesz, że wysłuchanie i zaakceptowanie ograniczającego Cię wierzenia o Tobie samym (eng. limiting belief), umożliwia pójscie dalej i działanie. Może to być zaczęcie własnej działalności i bycie niezależnym, nowego związku, a nawet wyjście z depresji. Dostaniesz wtedy wielkich skrzydeł i uwierzysz w siebie. Niemożliwe rzeczy staną się możliwe. Wiem to z własnego doświadczenia.
Tego wlaśnie Ci życzę :).

Tak więc drzwi wyjściowych z matrixa jest wiele. Przyswajanie nowych informacji i wiedzy, świadomy styl życia, odżywianie zdrowe dla Ciebie i dla Planety, przebywanie w Naturze, ze zwierzętami, medytacja, etc. A klucze do wszystkich tych drzwi to:

I. UWAGA
Uwaga na to na czym skupiasz swoją Uwagę
i gdzie kierujesz swoją energię. Skupiaj się codziennie na tym, co jest dla CIEBIE NA PRAWDĘ ważne. Wytarczy 15 minut, 7 dni w tygodniu, 100% skupienia na tym, co kochasz robić, a zobaczysz pierwsze zmiany i cuda zachodzące w Twoim życiu. Jeśli tysiące osób tego doświadczyły, ze mną włącznie, Ty też tego doświadczysz :).

II. BLOKADY
Poznaj i zaakceptuj swoje ograniczające wierzenie, nie wypieraj go.
 

1. Zdefiniuj je.
2. Zadaj sobie 4 pytania, o których mówiłam w video (The Work by Byron Katie, więcej informacji na jej polskiej i angielskiej stronie):
    1. Czy to jest Prawda? (tak lub nie, jeśli nie, przejdź do trzeciego pytania)
      2. Czy możesz mieć absolutną pewność, że to jest prawda? (tak lub nie)
      3. Jak reagujesz, co się dzieje, gdy wierzysz, że ta myśl jest prawdziwa?
      4. Kim byłbyś bez tej myśli?
3. Zaproś ograniczające Cię wierzenie na kanapę w swoim salonie i porozmawiaj z nim.
4. Wysluchaj tego, co ma Ci do powiedzenia.
5. To świetny nauczyciel. Zapamiętaj jaką dał Ci lekcję.

To wszystko, co chciałam Ci dzisiaj powiedzieć, Natalia.
Następne “Wiadomości z Nowego Systemu” pod koniec listopada! Już nie mogę się doczekać :)! Mam nadzieję, że Ty też ;).
W międzyczasie możemy pobawić się na … facebooku oczywiście 😉 haha.
Zobaczymy ilu z nas wyrzuciło już z domu telewizor.
Skomentuj jeśli wyrzuciłeś, a jeśli nie, napisz dlaczego pod postem tutaj.
Do zobaczenia!

Wysyłam Światło, uwagę, same dobre emocje i myśli.
Życzę Ci cudownego miesiąca!

Natalia

Coach
Przewodniczka po Nowym Systemie

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s