About me/ O mnie

IMG_2463

(Witaj! Polską wersję znajdziesz poniżej.)

Welcome! I am so happy to see you here. ❤

My name is Natalia Uzieblo Kiyak and I come from Poland.
I started meditating Zen with Buddhist monks when I was 14.

My passion is helping people to meditate and creating space for meditation at schools, work spaces, after Woman Circles, which I convene.

During my journey meditation helped me to connect with the God/Source/Mother Nature, my higher Self, helped me to be calm and in Peace. Meditation helps with going out from depression, anxiety, eating disorders and many other issues. It helps to find the inner Light, to accept and love yourself. Once you are full of love for yourself, you may love others fully.

“There is no greater wealth in this world than Peace of Mind.” – Common knowledge

I teach adults and kids various meditation and mindfulness techniques. I am available for private sessions (also via skype) and group classes in Voorburg, Delft and Den Haag in The Netherlands.

I next passion is coaching. I am here to help You in moving from an old system, based on working in slavery to the New System, based on living and working from the heart and passion. On my youtube channel (link below) I am speaking about The New System to which You can move individually today, before it comes globally.

Through living in harmony with our Soul, Others and Nature, we can create totally new quality of our life.

Self employment with new marketing, awareness, healthy food, healthy cosmetics, clean water, clean energy, sustainability, these are subjects which I want to cover.

If you want to move to the New System and learn how to use the new marketing based on vulnerable communication instead of pushy commercials, simply contact me. Doing what you love, helping others and making this a source of your income is possible, if you know how to be visible in a good way in the internet.

I know it, because I graduated from probably the best online business school in the world 😀 -Marie Forleo b school. She teaches how to use the tools of vulnerable marketing coming from the heart. I call it marketing from the New System.

Soon the old system will start to collapse. Corporations will be closing down. The thing is that no one knows when will it happen. It is starting already if someone is looking carefully. It is better to find Your skills coming from the heart and start your business with small steps now, to be prepared. Having Your own company and independent source of income is what makes us prepared financially. Building Your company on Your heart and doing what You love makes You happy and puts You on a “higher level of vibration”. Your health improves, You are not burned out and everything is starting to work as it is supposed to be. You discover Your life purpose. This is my wish for all the people :D.

As a life awareness coach, I also help in overcoming fear, being aware of limiting beliefs, finding what is your hidden passion, your calling in life and in reaching your goals. Your purpose will find you. I can help you to be open to it and ready.

I know how to help you also because I went through what you will have to go through if you want to be an independent, free entrepreneur. I will give you the key now…

Be authentic, listen to Your heart and do what you love every day.

I want to give you more FREE tips and monthly “News from a New System”, all for FREE. Subscribe through a “Sign up” form here. You will receive one email per month and your awareness about how you may exit the Matrix and where to find the door to the New System will grow. I will be your private Trinity from “The Matrix” ;). If you haven’t seen this movie, I strongly recommend you to write it down as a must for this month :).

 

Have a great day! Blessings,

Natalia Uzieblo Kiyak

Coach & Guide To A New System

My channel on Youtube: Klick here!

 


Polish:

Witaj! Miło mi Cię gościć na moim blogu. ❤

Nazywam się Natalia Uziębło Kiyak.
Urodziłam się w Warszawie a obecnie mieszkam w Holandii.
Zaczęłam medytować Zen z Buddyjskimi mnichami kiedy miałam 14 lat.

Moja pasja to uczenie i prowadzenie medytacji oraz stwarzanie przestrzeni dla medytacji w szkołach, miejscach pracy i po Kręgach Kobiet, które zwołuję.

Podczas mojej wewnętrznej podróży, medytacja pomogła mi połączyć się z Bogiem/Źródłem/Kreatorem/Matką Naturą. Pomogła mi również być spokojną i w harmonii. Medytacja pomaga również w wyjściu z depresji, lęków, bulimii, anorexii i wielu innych problemów. Pomaga w odnalezieniu wewnętrznego Światła, zaakceptowaniu i pokochaniu Siebie. Kiedy pokochasz siebie, możesz kochać innych w pełni. Całą sobą.

“Nie ma większego bogactwa na tym świecie, niż Spokój Umysłu.” – Wiedza pokoleń

Uczę dorosłych i dzieci, różnych technik medytacji. Jestem dostępna podczas prywatnych sesji (również przez skype) oraz w podczas zajęć w grupie w Voorburg, Delft i w Hadze w Holandii.
Moja kolejna pasja to coaching. Jestem tu po to, żeby pomóc Ci w przeniesieniu się ze starego systemu, opartego na niewolniczej pracy, do Nowego Sysytemu, opartego na życiu i pracy z serca i pasji. Na moim kanale na youtube (link znajdziesz poniżej), mówię o Nowym Systemie, do którego możesz się przenieść indywidualnie już dzisiaj, zanim będzie on globalnie obecny. Poprzez życie w harmonii z naszą Duszą, Innymi i Naturą, możemy stworzyc  zupełnie nową jakosc naszego zycia. To jest pierwszy krok do Nowego Systemu. Drugi to zalozenie wlasnej dzialalnosci opartej na pasji, sercu i Duszy, a trzeci – niezaleznosc ekonomiczna.

Kiedy odkrywamy kim na prawdę jesteśmy, odkrywamy też połączenie z naszą Duszą i sercem. Wtedy mamy bezposrednie połączenie z Kreatorem/Bogiem/Źródłem/Matką Naturą, bo nasza Dusza jest z Nim/Nią połączona. Zaczynaja sie dziać niesamowite rzeczy i możemy robic to, co normalnie byłoby dla nas niemożliwe.

Samozatrudnienie, marketing z Nowego Systemu, świadomosc, zdrowa żywnosc, zdrowe kosmetyki, czysta woda, czysta energia, samowystarczalność, to tematy, którymi chcę się zajmować.

Jeśli chcesz przenieść się do Nowego Systemu i nauczyc się nowego marketingu polegającego na wrażliwej komuniakcji, zamiast na nachalnych reklamach, po prostu skontaktuj sie ze mną. Robienie tego co kochasz, pomaganie sobie i innym oraz zrobienie z tego źrodła swojego utrzymania jest możliwe. Żeby to osiągnac, trzeba jednak wiedziec, jak być widocznym w dobry sposób w internecie.
Ja to wiem, ponieważ zrobilam być może najlepszą szkołę biznesu na świecie online :D, b-school Marie Forleo. Marie uczy jak używac narzędzi wrażliwego marketingu, pochądzacego z serca. Ja nazywam to marketingiem z Nowego Systemu.

Wkrótce stary system zacznie upadac. Korporacje będą zamykane. Nikt jednak nie wie kiedy to sie stanie. To JUŻ sie zaczelo, jeśli ktoś patrzy uważnie.

Lepiej jest już teraz odkryć w sobie umiejętności pochodzące z serca, wokół których zbudujemy nasz biznes, aby być przygotowanym na nowe czasy. Jeśli juz teraz tworzymy naszą działalność z serca, współtworzymy Nowy System razem z tysiącami innych osob. Czy to nie jest fantastyczne!? 😀

To, że mamy naszą działalność i niezależne źródło utrzymania, czyni nas przygotowanymi finansowo. Zbudowanie dzialalnosci z serca i robinie tego, co sie kocha, sprawia ze jestes szcześliwy. To przenosi Cie na “wyższy poziom wibracji”. Twoje zdrowie zacznie się polepszać, nie będziesz wypalona i wszystko zacznie układać się dokładnie tak jak powinno. Odkryjesz swoje powołanie, cel w życiu, misję. To jest moje życzenie dla wszystkich ludzi.

Jako coach, pomagam w przezwyciężeniu lęków, w byciu świadomym ograniczającyh Cię wierzeń o Tobie samym, które zakorzeniły się w dzieciństwie – najwyższy czas by się ich pozbyć! To one ograniczają Cię i nie pozwalają w pójsciu dalej. Pomagam też w wydobyciu na światło dnia Twoich ukrytych pasji, Twojej misji, w osiągnięciu celów. Twój cel Cię odnajdzie. Ja mogę pomóc Ci, abyś była otwarta i gotowa.

Wiem jak Ci pomóc, również dlatego, że przeszłam przez to, przez co będziesz musiała przejść, jeśli chcesz być niezależnym, wolnym przedsiębiorcą. Uwaga. Dam Ci teraz klucz…

Bądź autentyczna, słuchaj swojego serca i rób to, co kochasz każdego dnia.

Chcę dać Ci więcej wiedzy i informacji za darmo. Znajdziesz je w comiesięcznych “Wiadomościach z Nowego Systemu”, na które możesz się zapisać klikając tutaj. Będziesz otrzymywać jeden email w miesiącu, a Twoja świadomość o tym, jak wyjść z Matrixa i którymi drzwiami wejść do Nowego Systemu, będzie rosła. Coś w stylu Twojej prywatnej Trinity lub Morpheusa ;). Jeśli nie oglądałaś jeszcze filmu “The Matrix”, zapisz sobie jako “must” na ten miesiąc :).

 

Zapraszam Cię również na mój kanał na youtube i do nieprzerwanego uczenia się z jak największej ilości dobrych źródeł.

Youtube: Kliknij tutaj!

Życzę Ci cudownego dnia!

Natalia

Coach i Przewodnik Po Nowym Systemie

 

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s